Fitness lekce

Fitness trenér

Po dlouholetém hloubání a dloubání ve fitness sektoru jsem našla smysl v myšlence celotělových souher, kde tělo pracuje jako celek s oporami a tím šetří klouby a páteř. Svaly tak mají možnost pracovat v distálním tahu a využít tak svůj  maximální potenciál. Zabředla jsem v těchto vodách díky vlastním zkušenostem a kráse jednoduchosti. Vždy mi bylo jasné, že přírodu neobelstím a nepřirozenými povely jako stáhni lopatky, podsaď pánev, vtáhni pupík k páteři, vytáhni se z temene apod. nikdy nemohu vytvořit přirozený pohyb. Díky svalovým souhrám a zapojením celého těla mi odezněly bolesti zad a kloubů, naučila jsem se sedět, stát a chodit. A celkově jsem začala nad pohybem uvažovat, což se dnes v klasickém fitness moc nepoužívá. Krása spočívá v tom, že výsledek lze vidět takřka okamžitě, pak už je otázka jak tělo je moc zabředlé v zlozvycích. Kdo by nechtěl získat až čtyř násobnou sílu “okamžitě?” Nebo zvýšit stabilitu a mobilitu kloubů pouhou myšlenkou?
 
Pod myšlenkou ideomotorického pohybu vedu skupinové lekce typu body and mind, silové, HIIT a akrobatické hodiny.
Jako s majitelkou pohybového centra Koňo-fit, pro děti i dospělé se zde můžeme setkat na těchto lekcích:
TRX, kruhové, funkční  a HIIT tréninky, Aerial hammock (fly akrobacie) nebo jóga ve vzduchu, cvičení s dětmi, těhotenské a poporodní cvičení a další. 
Je zde i možnost domluvy individuální lekce dle potřeb klienta (kondice, síla, redukce váhy, mobilita…) a to vždy v základech svalových souher v přirozeném pohybu. 
 

KONTAKT

Denisa Velká Kaňoková
Koňo-fit s.r.o
08125139
Vojkovice 49
73951 Dobrá

Tel: +420 731 156 378

  Vaše jméno

  Váš e-mail

  Předmět

  Telefonní číslo

  SPOLUPRÁCE

  - OSTEODYNAMIKA, DORNOVA METODA ZVÍŘATA, celoživotní vzdělání INSTITUT ZDRAVÍ ZVÍŘAT
  Andrea Dunová
  Terapeut
  PRINCIPY VÝVOJOVÉ KINEZIOLOGIE A PŘIROZENÉHO POHYBU
  Václav Rázl
  Terapeut