o MNĚ

Ideomotorický pohyb je dnes mým holistickým základem, jako návrat k vývojové kineziologii.

Dnes tak úspěšně napomáhám nejen v nápravě postury těla, ale je to i cesta pro cvičence, jak maximalizovat své výkony a nezničit u toho své tělo. Jako trenéra mě vždy fascinovalo lidské tělo. A to právě z vlastních zkušeností, častých zlomenin a pádů z dětství, odkud jsem si odnesla disbalance a indispozice postavení těla.

Dlouhé roky jsem hledala pomoc, až když jsem jí našla ve světe fascií skloubené s přirozeným pohybem. A zde jsem zůstala, abych tak nabyté vědomosti a zkušenosti předala dále. Jsem tedy trenér - terapeut, jenž má možnosti díky znalostí metody Osteodynamiky® lidské tělo uvolnit, napravit a srovnat. Ale pro dlouhodobý účinek, je potřeba se zamyslet nad pohybem a ideou s ním spojenou. 

Jakožto malé děti máme dáno do vínku pohybové vzorce, tak abychom se naučili postavit na vlastní nohy. Toto dokonalé neurosvalové zapojení, pokud není omezováno blokádami, nás naučí tělo používat v napřímení. Tento efekt se však ztrácí usazením do lavic, jako daň za vzdělanost a pohodlí. Stačí tyto vývojové souhry v nás opět probudit a začít opět s tělem spolupracovat a ne s ním bojovat. 

KONTAKT

Denisa Velká Kaňoková
Koňo-fit s.r.o
08125139
Vojkovice 49
73951 Dobrá

Tel: +420 731 156 378

    Vaše jméno

    Váš e-mail

    Předmět

    Telefonní číslo