NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Terapie je bezstarostná a není potřeba si něco brát s sebou. Dospělé a větší děti ošetřuji ve spodním prádle, miminka většinou zůstávají  oblečena pro pocit bezpečí.

Miminka oblékněte do pohodlného oblečení s volnou gumou v pase a bez knoflíků za krkem nebo flitrů na hrudníku.  Doporučuji vzít oblíbenou hračku, ačkoli není potřeba, ráda zapůjčím štěrkátka. 

Ráda bych vám doporučila co před nebo po terapii nedělat či naopak co je vhodné, aby jste se vyhnuli nepříjemným komplikacím a maximalizovali účinky uvolnění těla a jeho regenerace.

Před a po terapii není vhodné očkovat v minimálním rozestupu 14 dní, to platí jak u dospělých, tak hlavně u miminek a dětí.

Po terapii doporučuji třídenní klidový režim (převážně u dospělých), zvýšený pitný režim a naslouchání svému tělu. Pokud by jste se cítili bolaví nebo unavení je vhodné si odpočinout a v krajní nouzi si vzít i lék od bolesti. 

Taktéž není vhodné alespoň tři dny cvičit nebo rehabilitovat (platí především pro miminka) či jinak zatěžovat tělo, záleží však na stavu tkání a blokád.

U miminek je důležitá vhodná manipulace s dítětem. O individuálním přístupu budete informováni na terapii. 

Prosíme klienty, aby se po vstupu do fitness zouvali. Velice rádi vám nabídneme zapůjčení papučí, které můžete využít po celém fitku a masérně. Budou pro vás nachystány v botníku v přízemí.

V 1. patře je čekárna, kde prosím vyčkejte na terapeutku či trenérku. 

Prosím berte v potaz, že objednaný čas je orientační. Začátek terapie se může lišit o 5-15 minut. Dle potřeb klientů před vámi. 

Rodiče mohou využít přebalovací pult v dámské šatně. 

Pokud přicházíte jako více členná rodinka, prosím aby druhý rodič zůstal v čekárně. Pokud bude rodič hlídat druhé dítko v čekárně, nalezne v šedých úložných boxech pro něj stavebnice a hry. Prosím, aby jste zapůjčené věci vrátili do původního stavu. Jelikož jsou na recepci i posilovací stroje, které patří fitku, prosím tolerujte jejich přísný zákaz používání (přelézání) dětmi. 

Děkuji

Při první návštěvě nemusíte mít obavy o to, zdali je dítko neklidné nebo potřebuje v blízkosti maminku. Z praxe pozoruji, že klid, hlas, dotek či objetí maminky je základem pro kvalitní a funkční odblokaci a uvolnění měkkých tkání.

Miminka jsou-li přívětivá leží na zádech a rodič/e jsou v blízkosti, aby mohli dítko ubezpečovat v dobrém úmyslu terapeuta a terapie samotné. V případě, že má dítko bolesti nebo diskomfort tak kňourá nebo pláče, rodič by měl zůstat stále v klidovém módu a napomoct malému stvoření se odpoutat nebo jen zůstat s ním s důvěrou. U miminek můžete rozptylovat například hračkou, svým hlasem či zpěvem.  U větších batolat například popis okolí, vyprávěním říkanek nebo v nejnáročnějším případě i puštěním pohádky na mobilu. U větších izolovanějších dětí, nechávám dítko mamince na klíně a terapie probíhá pouze do té míry co nám prďolka dovolí. Často i přes pláč nám podaří sáhnout na krk a ošetřit jej v pozici v leže, za plné asistence rodiče. Pláč u nejmenších může přetrvávat, jak po celou terapii, tak jen část a nebo se nevyskytne vůbec. Jako terapeut rozeznám více druhů pláče a stačí, když se na miminko napojí i maminka a snadno je rozpozná taky. Větší děti bolístky už znají, a tak je jejich tělo otrlejší při ošetřování zablokovaných míst i přes to prosím rodiče, aby i s většími dětmi zůstali, alespoň v očním kontaktu nebo hlasovém spojení.

Závěrem děti přenechávám rodičům pro jejich ubezpečení, že vše proběhlo jak má, aby se tělíčku mohlo následně ulevit. Vždy miminko zvedejte po terapii s oporou hlavy (ne jen krku) a maximální oporou páteře. A to prosím i u větších dětí.

Drazí klienti, s upřímným respektem k vašim potřebám a naší společné práci, jsem se rozhodla, že od  1. září 2023 budeme muset změnit ceník za terapeutické služby. Což reflektuje závazek k vašemu zlepšení a poskytování vysoké úrovně odbornosti.

Nová cena za terapii dítěte (miminka) činí 600,- v délce trvání půl hodiny. A cena za terapii dospělé osoby je pak 1200,- v délce 1 hodiny. 

V případě, že budeme řešit náročnější problém a je potřeba více času a ze své iniciativy délku terapie prodloužím je příplatek 200,-/10 min. To se vztahuje i na nadbytek dotazů a odpovědí, potřebných k vašemu porozumění a pochopení problematiky.  Proto první návštěva může trvat až 45 minut u dítěte či 1:15 hodin u dospělého. Čas objednání je tedy orientační a dle problematiky před vámi, se objednaný čas může lišit. 

Ceník cvičebních lekcí a ideomotrické terapie naleznete ZDE

Děkuji za vaše porozumění.

Chápu, že občas mohou vzniknout neočekávané změny ve vašem plánu, které vás mohou nutit zrušit nebo přesunout vaší terapii. Chtěla bych vás, ale upozornit na STORNO PODMÍNKY, které jsou důležité pro správný chod našich terapeutických sezení a zachování mojí pracovní kapacity. Pokud máte potřebu zrušit nebo přesunout naplánovanou terapii, prosím aby jste tak informovali nejméně 12 hodin předem. Toto opatření mi umožní efektivně plánovat naše termíny a nabídnout služby i ostatním klientům.

V případě odhlášení méně než 12 hodin a to i z důvodu nemoci je účtován storno poplatek 100% z plné ceny terapie.

Prosím zvažte ještě před objednáním, že jste ochotní toto riziko přijmout.

Děkuji za pochopení.

U nás je vše jednoduché a bezstarostné. Přijímáme pouze HOTOVOSTNÍ platby, takže nemusíte řešit žádné složité bankovní transakce. 

KONTAKT

Denisa Velká Kaňoková
Koňo-fit s.r.o
08125139
Vojkovice 49
73951 Dobrá

Tel: +420 731 156 378

    Vaše jméno

    Váš e-mail

    Předmět

    Telefonní číslo