NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Masáž je bezstarostná a není potřeba si něco brát s sebou. Dospělé a větší děti ošetřuji ve spodním prádle, miminka většinou zůstávají  oblečena pro pocit bezpečí.

Miminka oblékněte do pohodlného oblečení s volnou gumou v pase a bez knoflíků za krkem nebo flitrů na hrudníku.  Doporučuji vzít oblíbenou hračku, ačkoli není potřeba, ráda zapůjčím.

Ráda bych vám doporučila co před nebo po terapii nedělat či naopak co je vhodné, pro vyhnutí se nepříjemným komplikacím a maximalizovali jste účinky uvolnění těla a jeho regenerace.

Před a po masáži není vhodné očkovat v minimálním rozestupu 14 dní, to platí jak u dospělých, tak hlavně u miminek a dětí. Z důvodu velké zátěže na nervový systém.

Po masáži doporučuji třídenní klidový režim (převážně u dospělých), zvýšený pitný režim a naslouchání svému tělu. Pokud by jste se cítili bolaví nebo unavení je vhodné si odpočinout a v krajní nouzi si vzít i lék od bolesti. 

Taktéž není vhodné alespoň tři dny cvičit nebo rehabilitovat (platí především pro miminka) či jinak zatěžovat tělo, záleží však na stavu tkání a blokád.

U miminek je důležitá vhodná manipulace. O individuálním přístupu budete informováni.

Prosíme klienty, aby se po vstupu do budovy zouvali. Velice rádi vám nabídneme zapůjčení papučí, které můžete využít po celém fitku a masérně. Budou pro vás nachystány v botníku v přízemí.

V 1. patře je čekárna, kde prosím vyčkejte na masérku či trenérku. 

Prosím berte v potaz, že objednaný čas je orientační. Začátek se může lišit o 5-15 minut. Dle potřeb klientů před vámi. 

Rodiče mohou využít přebalovací pult v dámské šatně. 

Pokud přicházíte jako více členná rodinka, prosím aby druhý rodič zůstal v čekárně. Pokud bude rodič hlídat druhé dítko v čekárně, nalezne v šedých úložných boxech pro něj stavebnice a hry. Prosím, aby jste zapůjčené věci vrátili do původního stavu. Jelikož jsou na recepci i posilovací stroje, které patří fitku, prosím tolerujte jejich přísný zákaz používání (přelézání) dětmi. 

Děkuji

Při první návštěvě nemusíte mít obavy o to, zdali je dítko neklidné nebo potřebuje v blízkosti maminku. Z praxe pozoruji, že klid, hlas, dotek či objetí maminky je základem pro kvalitní a funkční regeneraci a relaxaci měkkých tkání.

Miminka jsou-li přívětivá leží na zádech a rodič/e jsou v blízkosti, aby mohli dítko ubezpečovat v dobrém úmyslu maséra a ošetřením samotném. V případě, že má dítko bolesti nebo diskomfort tak kňourá nebo pláče, rodič by měl zůstat stále v klidovém módu a napomoct malému stvoření se odpoutat nebo jen zůstat s ním s důvěrou. U miminek můžete rozptylovat například hračkou, svým hlasem či zpěvem.  U větších batolat například popis okolí, vyprávěním říkanek nebo v nejnáročnějším případě i puštěním pohádky na mobilu. U větších izolovanějších dětí, nechávám dítko mamince na klíně a terapie probíhá pouze do té míry co nám prďolka dovolí. Často i přes pláč nám podaří sáhnout na krk a ošetřit jej v pozici v leže, za plné asistence rodiče. Pláč u nejmenších může přetrvávat, jak po celou terapii, tak jen část a nebo se nevyskytne vůbec. Zkušeně rozeznám více druhů pláče a stačí, když se na miminko napojí i maminka a snadno je rozpozná taky. Větší děti bolístky už znají, a tak je jejich tělo otrlejší při ošetřování zablokovaných míst i přes to prosím rodiče, aby i s většími dětmi zůstali, alespoň v očním kontaktu nebo hlasovém spojení.

Závěrem děti přenechávám rodičům pro jejich ubezpečení, že vše proběhlo jak má, aby se tělíčku mohlo následně ulevit. Vždy miminko zvedejte po terapii s oporou hlavy (ne jen krku) a maximální oporou páteře. A to prosím i u větších dětí.

Drazí klienti, s upřímným respektem k vašim potřebám a naší společné práci, jsem se rozhodla, že od  1. července 2024 budeme muset změnit ceník za masérské služby. Což reflektuje závazek k vašemu zlepšení a poskytování vysoké úrovně kvality.

Cena zůstává, ale prodlužuji délku terapií jak pro děti, tak dospělé pro maximální zkvalitnění služeb. Za 60 minut je cena 1200,- / hodina. CENA SE ODVÍJÍ OD DÉLKY TERAPIE  děti dle věku a potřeby cca 30 – 60 minut, dospělí 75 – 90 minut.

Ceník cvičebních lekcí a ideomotorické terapie naleznete ZDE. Cena za individuální lekci cvičení, dle vašich potřeb, činí 900,- za 1 osobu /1100,- za 2 osoby.

Děkuji za vaše porozumění.

Chápu, že občas mohou vzniknout neočekávané změny ve vašem plánu, které vás mohou nutit zrušit nebo přesunout vámi objednaný termín masáže. Chtěla bych vás, ale upozornit na STORNO PODMÍNKY, které jsou důležité pro správný chod našich regeneračních sezení a zachování mojí pracovní kapacity. Pokud máte potřebu zrušit nebo přesunout naplánovaný termín, prosím aby jste tak informovali nejméně 12 hodin předem. Toto opatření mi umožní efektivně plánovat naše termíny a nabídnout služby i ostatním klientům.

V případě odhlášení méně než 12 hodin a to i z důvodu nemoci je účtován storno poplatek 100% z plné ceny terapie.

Prosím zvažte ještě před objednáním, že jste ochotní toto riziko přijmout.

Děkuji za pochopení.

Přijímáme pouze HOTOVOSTNÍ platby, takže nemusíte řešit žádné složité bankovní transakce. Děkujeme za pochopení.

Parkování je dostupné všem klientům před budovou Pivovaru Koníček. 

Z parkoviště nás naleznete průchodem skrz dřevěnou bránu do areálu. Ocitnete se tak na nádvoří Koníčkova dvora a přímo před vámi bude nižší podlouhlá střecha, na jejímž pravém konci naleznete logo fitka. Pod logem je umístěn vstup do budovy. 

Po vstupu do budovy se prosím sezujte. Zapůjčit si můžete papuče, které najdete na botníku. A vyčkejte v 1. patře v čekárně na příchod masérky.  Děkuji

KONTAKT

Denisa Velká Kaňoková
Koňo-fit s.r.o
08125139
Vojkovice 49
73951 Dobrá

Tel: +420 731 156 378

    Vaše jméno

    Váš e-mail

    Předmět

    Telefonní číslo